Podpisana umowa przedwstępna!
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Tylko w naszym biurze!!!
Szukasz działki w górskich, zielonych terenach?
Oferuję działkę na sprzedaż w malowniczej miejscowości Jabłów pod budowę domu.
Działka o powierzchni
1000 m2, w kształcie trapezu/prostokąta, pochyła. Dojazd do działki asfaltowy z drogi głównej.
Działka znajduje się obok innych zabudowań mieszkalnych. Od drogi głównej działkę dzieli rzeka.
Możliwość dokupienia działki obok o pow. 670 m2/60 zł.
Media: woda, prąd w drodze, kanalizacja(do zrobienia szambo bądź przydomowa oczyszczalnia).
Wokół piękne tereny, sprzyjające spacerom, wycieczkom rowerowym, pieszym.
Lokalizacja: dobry dojazd do Kamiennej Góry, Karpacza, Boguszowa-Gorc. Gmina prężnie działająca remontowane są drogi, często są dofinansowania z projektów dla gospodarstw (pompy ciepła, oczyszczalnie przydomowe, fotowoltaika).
Wszystkich dodatkowych informacji udzieli agent prowadzący.
Marta Kaczmarczyk 796 129 900
Więcej ofert na stronie: www.wozniak-nieruchomosci.pl lub bezpośrednio w biurze: ul. Pługa 9 lok.1.
Adres mailowy: m.kaczmarczyk@wozniak-nieruchomosci.pl
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy bezpieczne przejście przez wszelkie formalności notarialne i kredytowe. Współpracujemy z wieloma bankami co umożliwia wybranie najkorzystniejszej oferty kredytowej.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.