Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4057

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Głuszycy po generalnym remoncie – gotowe do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż jasne, przestronne ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
5 830,77 zł
cena 379 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Jedlina-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4054

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w uzdrowiskowej części Jedliny-Zdrój. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze 2 piętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 38 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
38,00 m2
Cena za m2
4 710,53 zł
cena 179 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jedlina-Zdrój
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4052

Oferta a wyłączność!!!   Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce – idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej wiosce w górach, otoczonej polami, zielenią i lasami. Działka o powierzchni 1600 ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
dom na sprzedaż

WOZ-DS-4050

Oferta na wyłączność!!! Zapraszamy do biura!   Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi, w otoczeniu pól, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu bliżej ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 108,11 zł
cena 390 000 
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4047

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,13 m2
Cena za m2
4 288,85 zł
cena 215 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Walim

Walim
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4043

Oferta na wyłączność!   Szukasz działki dla siebie i dla swojej rodziny w pięknym górskim otoczeniu?    A może chcesz zainwestować i zająć się wynajmem krótkoterminowym i postawić domki dla gości?   Mam dla Ciebie działkę z niesamowitymi widokami na góry ...

Powierzchnia
2 943,00 m2
Cena za m2
54,03 zł
cena 159 000 
działka na sprzedaż - Walim
Kryteria wyszukiwania

rozumiem