oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4052

Oferta a wyłączność!!!   Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce – idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej wiosce w górach, otoczonej polami, zielenią i lasami. Działka o powierzchni 1600 ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
dom na sprzedaż

WOZ-DS-4050

Oferta na wyłączność!!! Zapraszamy do biura!   Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi, w otoczeniu pól, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu bliżej ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 108,11 zł
cena 390 000 
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4047

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,13 m2
Cena za m2
4 288,85 zł
cena 215 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Walim

Walim
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4043

Oferta na wyłączność!   Szukasz działki dla siebie i dla swojej rodziny w pięknym górskim otoczeniu?    A może chcesz zainwestować i zająć się wynajmem krótkoterminowym i postawić domki dla gości?   Mam dla Ciebie działkę z niesamowitymi widokami na góry ...

Powierzchnia
2 943,00 m2
Cena za m2
54,03 zł
cena 159 000 
działka na sprzedaż - Walim

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na sprzedaż

WOZ-LS-4041

Sprzedam lokal usługowo - handlowy z witrynami położony w ścisłym centrum Wałbrzycha.  Ruchliwa ulica, przy przystanku.      Nieruchomość składa się z: - 3 sale sprzedażowe o łącznej powierzchni 64,5 m2 (istnieje możliwość dodatkowej powierzchni magazynowej 23 ...

Powierzchnia
69,86 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 421,13 zł
cena 239 000 
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin

Wałbrzych, Sobięcin
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4036

Oferta na wyłączność!   Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w otoczeniu zieleni i spokoju.   Oferuję 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 90 m², ...

Powierzchnia
95,90 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 160,58 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem