oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na sprzedaż

WOZ-LS-4018

Oferta na wyłączność!!!   Szukasz dla siebie lokalu pod małą gastronomię, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, a może biurowe? Mam dla Ciebie ciekawy lokal na parterze w Śródmieściu.   Lokal o powierzchni użytkowej 31,60 m2, które składa się: - główne pomieszczenie ...

Powierzchnia
47,04 m2
Piętro
parter
Cena za m2
2 232,14 zł
cena 105 000 
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowa Ruda (gw), Bartnica

Nowa Ruda (gw), Bartnica
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4017

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro!!! Szukasz działki pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Oferuję na sprzedaż działkę  w Bartnicy. Dojazd do działki z drogi asfaltowej, działka przy drodze Krajowej 381.   Działka o powierzchni ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
26,33 zł
cena 79 000 
działka na sprzedaż - Nowa Ruda (gw), Bartnica

Mieroszów (gw), Unisław Śląski
dom na sprzedaż

WOZ-DS-3994

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym Biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo ciekawy ponad 100-letni przedwojenny budynek o charakterze gospodarczym. Nieruchomość przeznaczona do generalnego remontu. Budynek umiejscowiony w bardzo urokliwej i malowniczej miejscowości ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 700 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
956,00 zł
cena 239 000 
dom na sprzedaż - Mieroszów (gw), Unisław Śląski

Wałbrzych, Śródmieście
hala na wynajem

WOZ-HW-3993

Hala pod Twoją działalność usługową. Oferuję na wynajem halę handlową w bardzo dobrym stanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Pawilon idealnie nadaje się pod usługi, magazyny, handel. Hala o powierzchni 54 m2, o wysokości ok. 3,65 m2 składająca się z: - głównego ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
1 890,00 zł
cena 1 890 
hala na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-3992

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!   Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 70,56 m2 składa się z: - Kuchnia z jadalnią - ...

Powierzchnia
74,93 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 324,97 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
dom na sprzedaż

WOZ-DS-3931

Oferta na wyłączność!!! Zapraszamy do biura!   Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi, w otoczeniu pól, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu bliżej ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 108,11 zł
cena 390 000 
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem