oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4177

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze!   Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku w Śródmieściu, która idealnie nadaje się pod wynajem długo lub krótkoterminowy! Mieszkanie ...

Powierzchnia
34,36 m2
Cena za m2
4 336,44 zł
cena 149 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca (gw), Głuszyca Górna

Głuszyca (gw), Głuszyca Górna
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4176

Oferta na wyłączność!!!   Idealna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy czy na weekendowe wypady – funkcjonalna kawalerka w sercu górskich atrakcji. Na sprzedaż przytulna i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,04 m², położona na parterze – co stanowi ...

Powierzchnia
31,84 m2
Cena za m2
3 925,88 zł
cena 125 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca (gw), Głuszyca Górna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4175

Oferta na wyłączność!!! Na sprzedaż mieszkanie do remontu – Boguszów-Gorce, ul. Wysoka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,76 m², położone w spokojnej części Boguszowa-Gorc ...

Powierzchnia
60,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 974,98 zł
cena 120 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Walim

Walim
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4173

Oferta na wyłączność!   Szukasz działki dla siebie i dla swojej rodziny w pięknym górskim otoczeniu?    A może chcesz zainwestować i zająć się wynajmem krótkoterminowym i postawić domki dla gości?   Mam dla Ciebie działkę z niesamowitymi widokami na góry ...

Powierzchnia
2 943,00 m2
Cena za m2
54,03 zł
cena 159 000 
działka na sprzedaż - Walim
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4172

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni 30 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie urządzone ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4171

Oferta na wyłączność! Tylko u nas!   Oferuję na wynajem atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w górskiej miejscowości Głuszyca. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem do lokalu.   Mieszkanie o powierzchni 55 m2, które składa się z: - przestronny ...

Powierzchnia
55,91 m2
Cena za m2
30,41 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Głuszyca
Kryteria wyszukiwania

rozumiem