oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4190

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażone w ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
46,19 zł
cena 1 940 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4188

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 90 m² położone w samym sercu Wałbrzycha – Śródmieściu. Lokal idealny dla rodziny, osób ceniących dużą przestrzeń lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ ...

Powierzchnia
89,34 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 682,56 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4187

Oferta tylko w Naszym Biurze! Oferuję na wynajem kawalerkę na Starym Zdroju, dostępne od zaraz! Mieszkanie o pow. ok. 30 m2, które składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie jasne, słoneczne w dobrym stanie. Miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
35,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
34,29 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Stary Zdrój
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4186

Tylko w naszym biurze!   Oferuję na wynajem kawalerkę w Boguszowie - Gorcach w dobrej lokalizacji miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 23,30 m2, które składa się z: salonu, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie ...

Powierzchnia
23,30 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
47,21 zł
cena 1 100 
mieszkanie na wynajem - Boguszów-Gorce, Boguszów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4185

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro!   Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w zielonej, spokojnej uliczce Białego ...

Powierzchnia
67,20 m2
Cena za m2
5 937,50 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4184

Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny z ogródkiem? Mam dla Ciebie niesamowitą ofertę pięknego dwupoziomowego mieszkania w spokojnej okolicy Podgórza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 86,24 m2: I poziom - Salon z aneksem kuchennym - ...

Powierzchnia
104,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 379,77 zł
cena 459 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem