oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4156

Oferta na wyłączność!!! Na sprzedaż mieszkanie do remontu – Boguszów-Gorce, ul. Wysoka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,76 m², położone w spokojnej części Boguszowa-Gorc ...

Powierzchnia
60,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 974,98 zł
cena 120 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4155

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, które składa się z: - salon z aneksem - pokój - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie po remoncie, ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
4 395,35 zł
cena 189 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4154

Oferuję na sprzedaż ciekawą ofertę mieszkania po remoncie w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 2 pokoje - łazienka  z wc - ...

Powierzchnia
61,50 m2
Cena za m2
4 065,02 zł
cena 249 999 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4153

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,70 m², zlokalizowane na bardzo popularnym osiedlu Podzamczu. Czteropokojowy układ oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 455 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4151

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Wałbrzycha – na Białym Kamieniu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,56 m² znajduje się na parterze zadbanego, 4-piętrowego budynku po termomodernizacji, co czyni ...

Powierzchnia
45,56 m2
Cena za m2
5 465,32 zł
cena 249 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4150

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m², położone w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w zadbanej kamienicy, co stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych, jak ...

Powierzchnia
67,00 m2
Cena za m2
5 656,72 zł
cena 379 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem