oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4196

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro!   Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w zielonej, spokojnej uliczce Białego ...

Powierzchnia
67,20 m2
Cena za m2
5 937,50 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin

Wałbrzych, Sobięcin
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4195

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro! Zapraszamy:)   Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać – ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w otoczeniu zieleni i spokoju. Możesz się cieszyć i odpoczywać ...

Powierzchnia
95,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 164,93 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4194

Wyłączność! Zakup z naszym biurem!   Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na I piętrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej górami i terenami zielonymi. Przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m², które składa się: - ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
3 109,38 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4193

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem!!!   Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni 32  m2, które składa się z z dużego pokoju , kuchni, ...

Powierzchnia
32,85 m2
Cena za m2
42,62 zł
cena 1 400 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki

Wrocław, Krzyki
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4192

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z nami! Nieruchomość z przynależnym miejscem parkingowym! Nie musisz się stresować czy będzie gdzie zaparkować:) Szukasz komfortowego miejsca blisko zieleni, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie na ul. Opolskiej ...

Powierzchnia
21,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4191

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny 3 pokojowej nieruchomości w dobrej lokalizacji Piaskowej Góry? Możliwość zakupu przez rodziny z Ukrainy bez formalności i żadnych zgód! Szybka i sprawna transakcja! Mam dla ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 018,87 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem