nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4162

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. IDEALNE MIESZKANIE NA WEEKENDOWE WYPADY W GÓRY.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,10 m2, które składa się z: - ...

Powierzchnia
36,10 m2
Cena za m2
4 293,63 zł
cena 155 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4161

Przytulna kawalerka pod inwestycję wynajmu na Starym Zdroju. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wałbrzycha. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak ...

Powierzchnia
25,00 m2
Cena za m2
5 560,00 zł
cena 139 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4160

Kawalerka - dobra inwestycja!!! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej części Głuszycy – miejscowości otoczonej malowniczymi terenami Gór Sowich, idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się ...

Powierzchnia
31,79 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 617,49 zł
cena 115 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4158

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Sprzedam spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,50 m2, które składa się z: - 3 pokoje - kuchnia otwarta na salon - łazienka z wc - przedpokój - balkon. Mieszkanie przytulne, słoneczne. ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 018,87 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4157

Masz wizję? Szukasz „perełki” do własnej aranżacji? To mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha to czyste płótno, na którym namalujesz swoją idealną przyszłość. Nieruchomość do remontu = do zrobienia „po swojemu”: Nie płacisz za cudze, nieudane pomysły. Zrywasz stare, ...

Powierzchnia
78,80 m2
Cena za m2
2 728,43 zł
cena 215 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4155

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, które składa się z: - salon z aneksem - pokój - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie po remoncie, ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
4 395,35 zł
cena 189 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem