oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4100

Tylko w naszym biurze!   Oferuję na wynajem kawalerkę w Boguszowie - Gorcach w dobrej lokalizacji miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 23,30 m2, które składa się z: salonu, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie ...

Powierzchnia
23,30 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
47,21 zł
cena 1 100 
mieszkanie na wynajem - Boguszów-Gorce, Boguszów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kamienna Góra (gw), Kochanów

Kamienna Góra (gw), Kochanów
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4098

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny działki pod budowę domu? Mam dla Ciebie ciekawą działkę w górskich terenach. Na sprzedaż działka nr 290/2 z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2900 m2. Działka lekko pochylona. Działka położona ...

Powierzchnia
2 900,00 m2
Cena za m2
72,07 zł
cena 209 000 
działka na sprzedaż - Kamienna Góra (gw), Kochanów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Mieroszów (gw), Rybnica Leśna

Mieroszów (gw), Rybnica Leśna
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4094

Umowa na wyłączność!!! Tylko w naszym biurze!!!   Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej miejscowości Rybnica Leśna w Mieroszowie. Działka nr 360/2 w miejscowym planie oznaczona jako MR - przeznacza się dla zabudowy siedliskowej i upraw ...

Powierzchnia
5 808,00 m2
Cena za m2
37,88 zł
cena 220 000 
działka na sprzedaż - Mieroszów (gw), Rybnica Leśna

Wałbrzych, Nowe Miasto
lokal na sprzedaż

WOZ-LS-4092

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 23 m², położony w atrakcyjnej części Nowego Miasta. Lokal utrzymany jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Obecnie funkcjonuje w nim biuro, co stanowi potwierdzenie jego praktycznego ...

Powierzchnia
23,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 115 000 
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Gaj
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4089

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne – Wałbrzych, dzielnica Gaj. Mieszkanie znajduje się na parterze w wyremontowanym budynku. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m², położone na parterze budynku w spokojnej części dzielnicy Gaj. Nieruchomość stanowi ...

Powierzchnia
43,70 m2
Cena za m2
3 638,44 zł
cena 159 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Gaj

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4086

Słoneczna kawalerka z klimatem – 28,67 m² | Boguszów-Gorce | Niski czynsz!   Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 28,67 m², położona na I piętrze w zielonej części Boguszów-Gorce – miejscu, gdzie góry spotykają się z wygodą codziennego ...

Powierzchnia
28,67 m2
Cena za m2
5 545,87 zł
cena 159 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem