nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4138

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m2, które składa się z: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Mieszkanie środkowe, ...

Powierzchnia
47,60 m2
Cena za m2
3 046,22 zł
cena 145 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4137

Oferta na wyłączność!!! Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu? Mam dla Ciebie kawalerkę do remontu w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 31,22 m2, które składa się z: - pokój - kuchnia - ...

Powierzchnia
31,22 m2
Cena za m2
3 171,04 zł
cena 99 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4136

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie z dużym potencjałem, położone w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu. Lokal o powierzchni 42,16 m2, które składa się z: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój Lokal ...

Powierzchnia
46,54 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 910,18 zł
cena 88 900 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4134

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, które składa się z: - salon - kuchnia - wc - pokój na drugim poziomie (możliwość zrobienia dwóch) Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 230 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4131

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro!   Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w zielonej, spokojnej uliczce Białego ...

Powierzchnia
67,20 m2
Cena za m2
6 250,00 zł
cena 420 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4127

Oferta na wyłączność!!! Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, które składa się z: - pokój - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umeblowane ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
34,29 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem