Wałbrzych, Gaj
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4089

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne – Wałbrzych, dzielnica Gaj. Mieszkanie znajduje się na parterze w wyremontowanym budynku. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m², położone na parterze budynku w spokojnej części dzielnicy Gaj. Nieruchomość stanowi ...

Powierzchnia
43,70 m2
Cena za m2
3 638,44 zł
cena 159 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Gaj

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4086

Słoneczna kawalerka z klimatem – 28,67 m² | Boguszów-Gorce | Niski czynsz!   Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 28,67 m², położona na I piętrze w zielonej części Boguszów-Gorce – miejscu, gdzie góry spotykają się z wygodą codziennego ...

Powierzchnia
28,67 m2
Cena za m2
5 545,87 zł
cena 159 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4085

Oferta a wyłączność!!!   Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce – idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej wiosce w górach, otoczonej polami, zielenią i lasami. Działka 430/2 o powierzchni ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4083

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro!   Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w zielonej, spokojnej uliczce Białego ...

Powierzchnia
67,20 m2
Cena za m2
6 250,00 zł
cena 420 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4082

Oferta na wyłączność!!! Szukasz mieszkania w Centrum Wałbrzycha? Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,27 m2, które składa się z: - 2 pokoje - duża kuchnia ...

Powierzchnia
58,81 m2
Cena za m2
3 553,82 zł
cena 209 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4080

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze!   Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na pierwszym pietrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej górami i terenami zielonymi. Przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m², ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
3 109,38 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem