oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4116

Oferta tylko w Naszym Biurze! Oferuję na wynajem kawalerkę na Starym Zdroju, dostępne od zaraz! Mieszkanie o pow. ok. 30 m2, które składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie jasne, słoneczne w dobrym stanie. Miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
35,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
34,29 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Stary Zdrój
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4114

Oferta na wyłączność! Sprzedaż z Naszym biurem! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,77 m², położone w śródmieściu Wałbrzycha. To idealna propozycja dla osób szukających bazy pod własną aranżację lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ...

Powierzchnia
70,00 m2
Cena za m2
1 842,86 zł
cena 129 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4112

Umowa przedwstępna!!! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! - Centrum miasta  - Ogrzewanie miejskie - po remoncie - druga linia zabudowy   Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Piaskowej Góry, w drugiej linii ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 500,00 zł
cena 169 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4052

Oferta a wyłączność!!!   Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce – idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej wiosce w górach, otoczonej polami, zielenią i lasami. Działka o powierzchni 1600 ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Walim, Dziećmorowice
dom na sprzedaż

WOZ-DS-4050

Oferta na wyłączność!!! Zapraszamy do biura!   Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi, w otoczeniu pól, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu bliżej ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 108,11 zł
cena 390 000 
dom na sprzedaż - Walim, Dziećmorowice

Wałbrzych, Śródmieście
lokal na sprzedaż

WOZ-LS-4041

Sprzedam lokal usługowo - handlowy z witrynami położony w ścisłym centrum Wałbrzycha.  Ruchliwa ulica, przy przystanku.      Nieruchomość składa się z: - 3 sale sprzedażowe o łącznej powierzchni 64,5 m2 (istnieje możliwość dodatkowej powierzchni magazynowej 23 ...

Powierzchnia
69,86 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 421,13 zł
cena 239 000 
lokal na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
24