nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4162

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. IDEALNE MIESZKANIE NA WEEKENDOWE WYPADY W GÓRY.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,10 m2, które składa się z: - ...

Powierzchnia
36,10 m2
Cena za m2
4 293,63 zł
cena 155 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4161

Przytulna kawalerka pod inwestycję wynajmu na Starym Zdroju. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wałbrzycha. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak ...

Powierzchnia
25,00 m2
Cena za m2
5 560,00 zł
cena 139 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Stary Zdrój
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4160

Kawalerka - dobra inwestycja!!! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej części Głuszycy – miejscowości otoczonej malowniczymi terenami Gór Sowich, idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się ...

Powierzchnia
31,79 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 617,49 zł
cena 115 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4156

Oferta na wyłączność!!! Na sprzedaż mieszkanie do remontu – Boguszów-Gorce, ul. Wysoka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,76 m², położone w spokojnej części Boguszowa-Gorc ...

Powierzchnia
60,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 974,98 zł
cena 120 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4155

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, które składa się z: - salon z aneksem - pokój - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie po remoncie, ...

Powierzchnia
43,00 m2
Cena za m2
4 395,35 zł
cena 189 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4154

Oferuję na sprzedaż ciekawą ofertę mieszkania po remoncie w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 2 pokoje - łazienka  z wc - ...

Powierzchnia
61,50 m2
Cena za m2
4 065,02 zł
cena 249 999 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
68