oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4142

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!   Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość  znajdującą się na 9 piętrze, z pięknymi widokami na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,70 m2, które ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 907,69 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4141

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w górnej części Nowego Miasta w pobliżu Parku Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - ...

Powierzchnia
50,86 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 208,42 zł
cena 264 900 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4140

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w górskiej miejscowości w Boguszowie- Gorcach- Kuźnice II. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
3 425,93 zł
cena 185 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4139

Oferuję na sprzedaż kawalerka z potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,77 m², zlokalizowane w Wałbrzychu – idealne zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak i pewna inwestycja pod wynajem. Układ mieszkania: ...

Powierzchnia
31,77 m2
Cena za m2
5 505,19 zł
cena 174 900 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4138

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m2, które składa się z: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Mieszkanie środkowe, ...

Powierzchnia
47,60 m2
Cena za m2
3 046,22 zł
cena 145 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4137

Oferta na wyłączność!!! Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu? Mam dla Ciebie kawalerkę do remontu w Głuszycy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 31,22 m2, które składa się z: - pokój - kuchnia - ...

Powierzchnia
31,22 m2
Cena za m2
3 171,04 zł
cena 99 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
75