nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4136

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie z dużym potencjałem, położone w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu. Lokal o powierzchni 42,16 m2, które składa się z: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój Lokal ...

Powierzchnia
46,54 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 910,18 zł
cena 88 900 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4135

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 90 m² położone w samym sercu Wałbrzycha – Śródmieściu. Lokal idealny dla rodziny, osób ceniących dużą przestrzeń lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ ...

Powierzchnia
89,34 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 682,56 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4134

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, które składa się z: - salon - kuchnia - wc - pokój na drugim poziomie (możliwość zrobienia dwóch) Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 230 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4133

Oferta na wyłączność! Tylko u nas!   Oferuję na wynajem atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w górskiej miejscowości Głuszyca. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem do lokalu.   Mieszkanie o powierzchni 55 m2, które składa się z: - przestronny ...

Powierzchnia
55,91 m2
Cena za m2
30,41 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Głuszyca
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4130

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny 3 pokojowej nieruchomości w dobrej lokalizacji Piaskowej Góry? Mam dla Ciebie spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,50 m2, które składa się z: - 3 ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 207,55 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4129

Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny z ogródkiem? Mam dla Ciebie niesamowitą ofertę pięknego dwupoziomowego mieszkania w spokojnej okolicy Podgórza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 86,24 m2: I poziom - Salon z aneksem kuchennym - ...

Powierzchnia
104,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 379,77 zł
cena 459 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze
75