oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowa Ruda (gw), Bartnica

Nowa Ruda (gw), Bartnica
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4120

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro!!! Działka pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Działka w Bartnicy zaraz przy granicy z Głuszycą Górną. Dojazd do działki z drogi asfaltowej, działka przy drodze Krajowej 381. Działka nr ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
26,33 zł
cena 79 000 
działka na sprzedaż - Nowa Ruda (gw), Bartnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4117

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w Wałbrzychu na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m2, które składa się z: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje - łazienka - wc - 2 przedpokoje   Mieszkanie ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
9
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 211,27 zł
cena 370 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4113

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażone w ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
46,19 zł
cena 1 940 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4110

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem!!!   Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni 32,85 m2, które składa się z z dużego pokoju , ...

Powierzchnia
36,04 m2
Cena za m2
36,07 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4109

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,6 m², zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu – jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic miasta. Nieruchomość składa się z: - salon  - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka z wc - ...

Powierzchnia
52,60 m2
Cena za m2
5 551,33 zł
cena 292 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4108

Kawalerka - dobra inwestycja!!! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej części Głuszycy – miejscowości otoczonej malowniczymi terenami Gór Sowich, idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się ...

Powierzchnia
31,79 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 617,49 zł
cena 115 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
75