Wałbrzych, Podgórze
działka na sprzedaż

WOZ-GS-4107

Szukasz dla siebie i swojej rodziny działki pod budowę domu? Mam dla Ciebie działkę o powierzchni 1928 m² położonej w zielonej i spokojnej części Podgórza w bezpośrednim sąsiedztwie Park Krajobrazowy Gór Wałbrzyskich. To idealna propozycja dla osób poszukujących ...

Powierzchnia
1 928,00 m2
Cena za m2
71,58 zł
cena 138 000 
działka na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4106

Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni 48 m2, które słada się z: - salon - sypialnia - kuchnia - lazienka z wc - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 240 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4104

Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu krótko lub długoterminowego? Mam atrakcyjną kawalerkę po remoncie położoną w Centrum Boguszowa-Gorce, idealna jako pewna inwestycja pod najem. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych - gotowe do wynajmu od ...

Powierzchnia
25,50 m2
Cena za m2
4 545,10 zł
cena 115 900 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4103

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze!   Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku w Śródmieściu, która idealnie nadaje się pod wynajem długo lub krótkoterminowy! Mieszkanie ...

Powierzchnia
34,36 m2
Cena za m2
4 336,44 zł
cena 149 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4101

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni 30 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie urządzone ...

Powierzchnia
30,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4100

Tylko w naszym biurze!   Oferuję na wynajem kawalerkę w Boguszowie - Gorcach w dobrej lokalizacji miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 23,30 m2, które składa się z: salonu, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie ...

Powierzchnia
23,30 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
47,21 zł
cena 1 100 
mieszkanie na wynajem - Boguszów-Gorce, Boguszów
75