nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4134

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, które składa się z: - salon - kuchnia - wc - pokój na drugim poziomie (możliwość zrobienia dwóch) Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 230 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4127

Oferta na wyłączność!!! Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, które składa się z: - pokój - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umeblowane ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
34,29 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4126

Oferuję na wynajem bardzo ciekawą nieruchomość na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku.   Lokal o powierzchni 44,50 m2, który składa się z: - salon - 2 pokoje - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój   Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,98 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,21 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4125

Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,66 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,46 m2
Cena za m2
5 468,43 zł
cena 265 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4119

Oferta na wyłączność!!! Na sprzedaż mieszkanie do remontu – Boguszów-Gorce, ul. Wysoka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,76 m², położone w spokojnej części Boguszowa-Gorc ...

Powierzchnia
60,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 974,98 zł
cena 120 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Stary Zdrój

Wałbrzych, Stary Zdrój
mieszkanie na wynajem

WOZ-MW-4116

Oferta tylko w Naszym Biurze! Oferuję na wynajem kawalerkę na Starym Zdroju, dostępne od zaraz! Mieszkanie o pow. ok. 30 m2, które składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie jasne, słoneczne w dobrym stanie. Miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
35,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
34,29 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Wałbrzych, Stary Zdrój
Kryteria wyszukiwania

rozumiem