nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4149

Szukasz mieszkania z ogrzewaniem miejskim? Mam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość na Białym Kamieniu znajdujące się na 2 piętrze z windą.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka - ...

Powierzchnia
59,44 m2
Cena za m2
6 308,88 zł
cena 375 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4148

Oferta na wyłączność! Tylko u nas!   Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w górskiej miejscowości Głuszyca. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem do lokalu.   Mieszkanie o powierzchni 55 m2, które składa się z: - przestronny ...

Powierzchnia
55,91 m2
Cena za m2
4 632,45 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4146

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,41 m², zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanym bloku. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako gotowiec inwestycyjny pod ...

Powierzchnia
43,71 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 010,30 zł
cena 219 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4142

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!   Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość  znajdującą się na 9 piętrze, z pięknymi widokami na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,70 m2, które ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 907,69 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4141

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w górnej części Nowego Miasta w pobliżu Parku Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - ...

Powierzchnia
50,86 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 208,42 zł
cena 264 900 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów

Boguszów-Gorce, Boguszów
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4140

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w górskiej miejscowości w Boguszowie- Gorcach- Kuźnice II. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
3 425,93 zł
cena 185 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce, Boguszów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem