nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4153

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,70 m², zlokalizowane na bardzo popularnym osiedlu Podzamczu. Czteropokojowy układ oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 455 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4151

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Wałbrzycha – na Białym Kamieniu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,56 m² znajduje się na parterze zadbanego, 4-piętrowego budynku po termomodernizacji, co czyni ...

Powierzchnia
45,56 m2
Cena za m2
5 465,32 zł
cena 249 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4150

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m², położone w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w zadbanej kamienicy, co stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych, jak ...

Powierzchnia
67,00 m2
Cena za m2
5 656,72 zł
cena 379 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4149

Szukasz mieszkania z ogrzewaniem miejskim? Mam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość na Białym Kamieniu znajdujące się na 2 piętrze z windą.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2, które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka - ...

Powierzchnia
59,44 m2
Cena za m2
6 308,88 zł
cena 375 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca

Głuszyca
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4148

Oferta na wyłączność! Tylko u nas!   Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w górskiej miejscowości Głuszyca. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem do lokalu.   Mieszkanie o powierzchni 55 m2, które składa się z: - przestronny ...

Powierzchnia
55,91 m2
Cena za m2
4 632,45 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Głuszyca
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4146

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,41 m², zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanym bloku. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako gotowiec inwestycyjny pod ...

Powierzchnia
43,71 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 010,30 zł
cena 219 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem