nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4124

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na Piaskowej Górze. Lokal znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w dobrym stanie do odświeżenia co stanowi idealną propozycję zarówno dla osób szukających ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 052,63 zł
cena 230 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4119

Oferta na wyłączność!!! Na sprzedaż mieszkanie do remontu – Boguszów-Gorce, ul. Wysoka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,76 m², położone w spokojnej części Boguszowa-Gorc ...

Powierzchnia
60,76 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 974,98 zł
cena 120 000 
mieszkanie na sprzedaż - Boguszów-Gorce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze

Wałbrzych, Podzamcze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4117

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w Wałbrzychu na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m2, które składa się z: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje - łazienka - wc - 2 przedpokoje   Mieszkanie ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
9
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 211,27 zł
cena 370 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podzamcze
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4114

Oferta na wyłączność! Sprzedaż z Naszym biurem! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,77 m², położone w śródmieściu Wałbrzycha. To idealna propozycja dla osób szukających bazy pod własną aranżację lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ...

Powierzchnia
70,00 m2
Cena za m2
1 842,86 zł
cena 129 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4112

Umowa przedwstępna!!! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! - Centrum miasta  - Ogrzewanie miejskie - po remoncie - druga linia zabudowy   Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Piaskowej Góry, w drugiej linii ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 500,00 zł
cena 169 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wałbrzych, Piaskowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4109

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,6 m², zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu – jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic miasta. Nieruchomość składa się z: - salon  - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka z wc - ...

Powierzchnia
52,60 m2
Cena za m2
5 551,33 zł
cena 292 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Piaskowa Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem