Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4047

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,13 m2
Cena za m2
4 288,85 zł
cena 215 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin

Wałbrzych, Sobięcin
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4036

Oferta na wyłączność!   Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w otoczeniu zieleni i spokoju.   Oferuję 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 90 m², ...

Powierzchnia
95,90 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 160,58 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4028

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze!   Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku w Śródmieściu, która idealnie nadaje się pod wynajem długo lub krótkoterminowy! Mieszkanie ...

Powierzchnia
34,36 m2
Cena za m2
4 336,44 zł
cena 149 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-3992

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!   Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 70,56 m2 składa się z: - Kuchnia z jadalnią - ...

Powierzchnia
74,93 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 324,97 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem