Home Staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, połączenie marketingu ze sztuką zaaranżowania wnętrza wykorzystując niskobudżetowe inwestycje finansowe. Skupia się głównie na doborze jak najlepszych barw, wydobyciu mocnych stron oraz funkcjonalności pomieszczeń danej nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości w czasach kryzysu oraz zwiększonej podaży nie należy do łatwych, dlatego warto zadbać o pokazanie nieruchomości w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego klienta. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, tzw. 30 sekund dla oka. W tak krótkim czasie Kupujący może określić, czy dana nieruchomość jest dla niego atrakcyjna czy też nie.

Konsultacja obejmuje:

  • spotkanie w Państwa nieruchomości,
  • diagnoza nieruchomości,
  • pokazanie mocnych i słabych stron nieruchomości, zaakcentowanie mocnych stron lokalu,
  • propozycje zmian, przekazanie ustne uwag i sugestii według których Państwo mogą samodzielnie dokonać zabiegów usuwających zdiagnozowanie niedoskonałości.

Zasugerujemy pomysł na Twoją nieruchomość tak, aby trafiła do jak największego grona odbiorców.

PRZY PODPISANIU UMOWY NA WYŁĄCZNOŚĆ KONSULTACJA W ZAKRESIE HOME STAGINGU GRATIS !

HOME STAGING – PO CO MI TO?

Sekret naszego biura polega na tym, że potrafimy sprzedać produkt w najlepszy możliwy sposób. Umiejętne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, czyli „opakowanie”, ułatwi to.

Mieszkanie lub dom z marketingowego punktu widzenia to taki sam produkt, jak spodnie czy samochód. Czy sprzedając samochód, nie „odpucujesz” go do połysku? Nie postarasz się usunąć lub naprawić niedoskonałości? Dlaczego więc nie zrobić czegoś podobnego z mieszkaniem?

Tym właśnie zajmujemy się My – przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Zdziwiłbyś się, jak niewiele czasami potrzeba, aby Twój dom zmienił się nie do poznania. Drobny detal, pomalowanie pokoju w odpowiedni kolor albo zwykłe przestawienie mebli. My „z zewnątrz” widzimy to lepiej od Ciebie. Przekonaj się, a sprzedasz lub wynajmiesz o wiele drożej i szybciej.

Poniżej przedstawiamy kilka metamorfoz:

Przed...
...Po

 

 

Przed...
...Po

 

 

Przed...
...Po