nowa oferta
75
ofert
4 395,35 zł/m2 cena: 189 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto.

Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku dwupiętrowym.

Mieszkanie o powierzchni 43 m2, które składa się z:

- salon z aneksem
- pokój
- łazienka z wc
- przedpokój

Mieszkanie po remoncie, nowe ogrzewanie gazowe,okna PCV.

Ogrzewanie: piec gazowy dwufunkcyjny.

Czynsz: 400 zł (fundusz remontowy, koszty zarządu).

Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie użytkowe.
 

Wszystkich dodatkowych informacji udzieli agent prowadzący:

Marta Kaczmarczyk 796 129 900

Więcej ofert na stronie: www.wozniak-nieruchomosci.pl lub bezpośrednio w biurze: ul. M. Konopnickiej 18, Wałbrzych
Adres mailowy: m.kaczmarczyk@wozniak-nieruchomosci.pl

Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy bezpieczne przejście przez wszelkie formalności notarialne i kredytowe. Współpracujemy z wieloma bankami co umożliwia wybranie najkorzystniejszej oferty kredytowej.

NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WOZ-MS-4155
Powierzchnia 43,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 400 PLN
Okna PCV
Balkon brak
Rok budowy 1940
Widok na podwórko
Gaz jest
Woda piec gazowy dwufunkcyjny
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Ogrzewanie gazowe
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni jasna z oknem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni panele podłogowe
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki lustro, prysznic, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4138

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m2, które składa się z: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Mieszkanie środkowe, ...

Powierzchnia
47,60 m2
Cena za m2
3 046,22 zł
cena 145 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto

Wałbrzych, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4146

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,41 m², zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanym bloku. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako gotowiec inwestycyjny pod ...

Powierzchnia
43,71 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 010,30 zł
cena 219 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Nowe Miasto
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4028

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze!   Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku w Śródmieściu, która idealnie nadaje się pod wynajem długo lub krótkoterminowy! Mieszkanie ...

Powierzchnia
34,36 m2
Cena za m2
4 336,44 zł
cena 149 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4047

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,13 m2
Cena za m2
4 288,85 zł
cena 215 000