nowa oferta
75
ofert
5 465,32 zł/m2 cena: 249 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych
części Wałbrzycha – na Białym Kamieniu.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,56 m² znajduje się na parterze zadbanego, 4-piętrowego budynku po termomodernizacji, co czyni ją doskonałą propozycją zarówno dla osób starszych, rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.

Mieszkanie posiada bardzo wygodny, rozkładowy układ pomieszczeń.

W skład lokalu wchodzą:
- dwa ustawne pokoje,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka 
- przedpokój.

Wnętrze jest jasne i dobrze doświetlone, a dzięki funkcjonalnemu rozkładowi daje wiele możliwości aranżacyjnych. To idealna przestrzeń dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dopasowane do własnego stylu i potrzeb.

Nieruchomość jest w stanie do remontu co pozwala nowemu właścicielowi urządzić mieszkanie według własnej wizji bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z usuwaniem świeżo wykonanych, nietrafionych remontów. W mieszkaniu zamontowane są okna PCV, a budynek przeszedł szereg modernizacji, w tym wymianę pionów wodnych i gazowych. Ogrzewanie gazowe z kotłowni wspólnej zapewnia komfort użytkowania, a brak podzielników ciepła to dodatkowy atut, ciepła woda z junkersa.

Czynsz: 490 zł (fundusz remontowy, koszty zarządu, ogrzewanie).

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 4 m². Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja – spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie lasu, a jednocześnie z szybkim dostępem do sklepów, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury potrzebnej do codziennego życia. Biały Kamień od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób szukających miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

 

Wszystkich dodatkowych informacji udzieli agent prowadzący:

Marta Kaczmarczyk 796 129 900

Więcej ofert na stronie: www.wozniak-nieruchomosci.pl lub bezpośrednio w biurze: ul. M. Konopnickiej 18, Wałbrzych
Adres mailowy: m.kaczmarczyk@wozniak-nieruchomosci.pl

Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy bezpieczne przejście przez wszelkie formalności notarialne i kredytowe. Współpracujemy z wieloma bankami co umożliwia wybranie najkorzystniejszej oferty kredytowej.

NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WOZ-MS-4151
Powierzchnia 45,56 m²
Powierzchnia użytkowa 45,56 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana beton, ocieplony, płyta
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 490 PLN
Okna PCV
Balkon brak
Rok budowy 1980

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4106

Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni 48 m2, które słada się z: - salon - sypialnia - kuchnia - lazienka z wc - przedpokój Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 240 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Biały Kamień
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4134

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, które składa się z: - salon - kuchnia - wc - pokój na drugim poziomie (możliwość zrobienia dwóch) Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 230 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Biały Kamień

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4047

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,13 m2
Cena za m2
4 288,85 zł
cena 215 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Podgórze
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4066

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku na Podgórzu.   Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,90 m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój   Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,90 m2
Cena za m2
4 478,53 zł
cena 219 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Podgórze