nowa oferta
75
ofert
5 656,72 zł/m2 cena: 379 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m², położone w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście.

Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w zadbanej kamienicy, co stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem.

Mieszkanie składa się z:

- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
- dwóch ustawnych sypialni,
- przedpokoju,
- łazienki z WC

Wnętrze zostało wyremontowane i przygotowane do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Jasne pomieszczenia oraz funkcjonalny układ zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Czynsz: 420 zł (fundusz remontowy, koszty zarządu).

Ogrzewanie: miejskie.

Kamienica jest po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe oraz tereny spacerowe.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • około 67 m² powierzchni
  • 3 pokoje
  • mieszkanie po remoncie
  • salon z aneksem kuchennym
  • okna PCV
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • spokojna lokalizacja
  • dobra komunikacja z centrum miasta

Oferta idealna dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
 

Wszystkich dodatkowych informacji udzieli agent prowadzący:

Marta Kaczmarczyk 796 129 900

Więcej ofert na stronie: www.wozniak-nieruchomosci.pl lub bezpośrednio w biurze: ul. M. Konopnickiej 18, Wałbrzych
Adres mailowy: m.kaczmarczyk@wozniak-nieruchomosci.pl

Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy bezpieczne przejście przez wszelkie formalności notarialne i kredytowe. Współpracujemy z wieloma bankami co umożliwia wybranie najkorzystniejszej oferty kredytowej.

NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WOZ-MS-4150
Powierzchnia 67,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 420 PLN
Okna PCV
Balkon brak
Rok budowy 1940
Gaz jest
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie C.O. miejskie
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Podłoga kuchni płytki
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki lustro, prysznic, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-3992

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!   Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 70,56 m2 składa się z: - Kuchnia z jadalnią - ...

Powierzchnia
74,93 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 591,89 zł
cena 419 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście

Wałbrzych, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4067

Powierzchnia
74,93 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 324,97 zł
cena 399 000 

mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-4135

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 90 m² położone w samym sercu Wałbrzycha – Śródmieściu. Lokal idealny dla rodziny, osób ceniących dużą przestrzeń lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ ...

Powierzchnia
89,34 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 682,56 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin

Wałbrzych, Sobięcin
mieszkanie na sprzedaż

WOZ-MS-3904

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro! Zapraszamy:)   Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać – ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w otoczeniu zieleni i spokoju. Możesz się cieszyć i odpoczywać ...

Powierzchnia
95,80 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 164,93 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych, Sobięcin